محصولات

کارخانجات ریخته گری و تولید قطعات فولادی کیمیای تفتان متناسب با توسعه و رشد تجهیزات و دستگاههای مورد مصرف در صنایع کشور طی سالها و به صورت مستمر تجهیزات و نیروی متخصص خود را توسعه داده است. همکاری نزدیک با تولید کنندگان عمده ماشین آلات سنگ شکن و صنایع سیمان، گچ و مس سرچشمه از افتخارات ما است.    

 دامنه آلیاژهای تولیدی شامل فولادهای کربنی، فولادهای آلیاژی و ضد سایش، فولادهای منگنزدار، چدنهای پر کرم، فولادهای ضدزنگ و مقاوم در برابر حرارت می باشد. محصولات کارخانجات فولاد کیمیای تفتان تامین کننده نیاز مصرف کنندگان داخلی و بین المللی در صنایع سیمان، معادن، تجهیزات خاک برداری، خردکننده ها و کوبه های مکانیکی می باشد.

 کارخانجات ریخته گری فولاد کیمیای تفتان با بهره برداری از خطوط تولید پیشرفته، کوره های عملیات حرارتی و آزمایشگاههای مدرن با قابلیت انجام آزمایشات مختلف و تجهیزات کنترل کیفی قادربه تولیدقطعات ریخته گری استاندارد از انواع فولاد های آلیاژی میباشد. کارخانجات ریخته گری فولاد کیمیای تفتان عمرمناسب و کیفیت محصولاتش رابرای مصرف کنندگان تضمین می کند. 

 کرم مولیبدن با سختی مناسب جهت استفاده در سنگ شکنهای چکشی، آسترهای ضد سایش، کوبه های ضربه ای در انواع ضد سایش و ضد خوردگی.  قطعات فرسایشی جهت مصارف سنگین در معادن و خاک برداری نظیر ناخن های شاول، باکت های اکسکاواتور، رابط ها و تبدیل ها و انواع قطعات دیگر تحت نظارت و ضمانت ما با کیفیت بالا و عمر طولانی تولید می شوند. 

انواع منتل ها، کانکیوها، قطعات و پوسته های دستگاه های سنگ شکن که با کیفیت و آنالیز مناسب و عمر کاری طولانی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های شما خواهد شد.

کیفیت بالای ریز ساختار میکروسکوپی با ایجاد زمینه مارتنزیتی و بهره گیری از کاربیدهای کرم، کرم مولیبدن و رسیدن به سختی 65 راکول سی به منظور تولید قطعات مورد نیاز مانند چکشها، گلوله های آسیاب، زره های آسیاب، زره های مشبک، انواع آستر های ضد سایش و قطعات معدن قطعاتی از جنس چدن آلیاژی با مقاومت بسیار بالا در برابر سایش و ضربات متوالی و قطعات ریخته شده فولادی مقاوم در برابر ضربه و سایش تولید می شود.